Agencja ATW Communications świadczy pełen zakres usług Public Relations obejmujący: PR korporacyjny, PR produktowy, działania w social mediach i blogosferze, zarządzanie kryzysowe oraz event PR. Specjalizujemy się w projektach specjalnych, programach edukacyjnych oraz Corporate Social Responsibility. Nasze projekty z tych obszarów zostały nagrodzone w międzynarodowych konkursach – IPRA oraz Bulldog CSR (tę prestiżową nagrodę przyznawaną przez amerykańskich dziennikarzy zdobyliśmy jako pierwsza i jedyna jak dotąd Agencja PR z Polski). Naszą mocną stroną są również projekty dla sektora FMCG, mody, energetycznego i farmaceutycznego.

Dużym atutem naszej Agencji PR  jest unikalne know-how i ogromne doświadczenie w szerokim zakresie PR, dzięki którym osiągamy niespotykane na polskim rynku wyniki. Wszystkie strategie marketingowe tworzymy w oparciu o najlepsze zagraniczne praktyki i najwyższe standardy pracy. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalną obsługę, doskonałą znajomość rynku oraz w pełni indywidualne podejście.

Kreatywność, skuteczność, indywidualne podejście oraz pasja to od 2007 roku kluczowe wartości naszej Agencji.
To właśnie dzięki nim skutecznie realizujemy projekty, które przyczyniają się do dynamicznego rozwoju i sukcesu firm oraz marek, dla których pracujemy.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!