Robimy więcej niż inni mogą obiecać to nasze motto, ale i deklaracja, za której wiarygodnością przemawiają nasze dotychczasowe projekty. Każdy z nich to dowód na to, że ATW Communications zaczyna, tam gdzie innym kończą się pomysły. Bo dla nas nie ma granic poza jedną – wyobraźnią, zgodnie z powiedzeniem Sky is the limit!

Dlaczego warto z nami współpracować?

ZINTEGROWANA KOMUNIKACJA

W ATW Communications zawsze stawiamy na kompleksową obsługę dostosowaną do potrzeb Klienta. Oferujemy zintegrowaną komunikację,bo wierzymy, że w pełni wykorzystanie zróżnicowanych kanałów w połączeniu z wysoką świadomością specyfiki rynku oraz poszczególnych sektorów, składa się na sukces działań marketingowych.

KREATYWNOŚĆ

Wiemy jak ważne jest doświadczenie, ciągły rozwój kompetencji i kwalifikacji, skrupulatność, oraz rzetelność w działaniach PR. Zdajemy sobie również sprawę, że to kreatywność i odwaga w podejmowaniu wyzwań otwierają drzwi do nowych możliwość i sukcesu. Dlatego właśnie w naszej agencji stawiamy na kreatywny PR oferując swoim Klientom projekty specjalne, które stanowią zarówno skuteczny wyróżnik reprezentowanej firmy na tle konkurencji jak i naszej oferty agencyjnej.

STRATEGIA

Proponujemy innowacyjne rozwiązania oraz skuteczne strategie PR, dążąc do perfekcji w każdym aspekcie ich realizacji. Myślimy długoterminowo, działamy tu i teraz, reagując i dostosowując się do potrzeb Klienta oraz rynku. Wspólnie z naszymi Klientami budujemy i utrzymujemy pożądany wizerunek marki, w oparciu o kompleksową, długofalową strategię, której efekty potęgujemy poprzez projekty specjalne. Służymy przy tym swoim doświadczeniem oraz rzetelnym doradztwem.

ZAANGAŻOWANIE

Stawiamy na proaktywność tak w relacjach z klientami jak i kontaktach z mediami. Nie czekamy na zapytania, sami wychodzimy z inicjatywą proponując naszym partnerom rozwiązania zorientowane na najlepsze wyniki w oparciu o analizę skuteczności wyróżniających się działań. Jesteśmy zaangażowani, myślimy efektem, działamy dynamicznie, reagujemy natychmiastowo. Nigdy nie poprzestajemy na sprawdzonych metodach – zawsze ambitnie sięgamy po więcej. Stawiamy na proaktywność tak w relacjach z klientami jak i kontaktach z mediami. Nie czekamy na zapytania, sami wychodzimy z inicjatywą proponując naszym partnerom rozwiązania zorientowane na najlepsze wyniki w oparciu o analizę skuteczności wyróżniających się działań. Jesteśmy zaangażowani, myślimy efektem, działamy dynamicznie, reagujemy natychmiastowo. Nigdy nie poprzestajemy na sprawdzonych metodach – zawsze ambitnie sięgamy po więcej.