• IMG_2119

InStyle Best Beauty Buys 2015

Już po raz ósmy redakcja magazynu InStyle wraz z zespołem ekspertów rozdała wyróżnienia dla najlepszych kosmetyków na rynku. Pękamy z dumy – pośród laureatów znalazły się aż dwa produkty reprezentowanych przez nas marek!

Jak w gąszczu urodowych nowości odnaleźć produkty bezkonkurencyjne w swojej kategorii? Można zostawić to magazynowi InStyle, który przy wsparciu dermatologów, kosmetyczek i wizażystów ponownie przetestował ponad dwa tysiące kosmetyków, aby wybrać te najskuteczniejsze.

Tytuł InStyle Best Beuty Buy otrzymały aż dwa preparaty przy wprowadzeniu których na polski rynek pomagaliśmy – oczywiście PR-owo :) Pierwszy to olejek Neutrogena, Body Oil, Light Sesame Formula (Sezamowy olejek do ciała), którego wyróżniono również nagrodą Glamour Glammies 2015. Kolejnym uhonorowanym produktem okazał się Compeed, krem do stóp na noc, na pękające pięty. Obu markom gorąco gratulujemy uznania ze strony ekspertów!

Na zdjęciach widzimy odbierających wyróżnienia: Joannę Szczegielniak, Dyrektor Zarządzającą ATW Communications, w towarzystwie Ani Zejdler-Ibisz, redaktor naczelnej magazynu Gala, i Damiana Kurzaja, Brand Managera marki Compeed.

IMG_2126

 

Najnowsze projekty