• 1Laureaci_PlejadaTopTEN2014

Plejada TOP TEN 2014

Redakcja serwisu Plejada.pl podczas uroczystej gali w klubie LOFT 44 przyznała po raz czwarty nagrody TOP TEN. W tym roku imionami laureatów plebiscytu Plejada TOP Ten zostały nazwane gwiazdy na niebie! Od teraz patrząc na nocne niebo, każdy z nas może zobaczyć gwiazdy laureatów Plejada TOP TEN 2014 pośród gromady Plejady, która otoczona jest piękną, niebieską mgławicą.

2_Statuetka_PlejadaTOPTEN2014

Gwiazdy show-biznesu, które w minionym roku błyszczały najjaśniej w polskich mediach, otrzymały podczas gali Plejada TOP TEN 2014 wyjątkowe wyróżnienie – ich imionami zostały nazwane gwiazdy na niebie. Redakcja wybrała 10 wyjątkowych gwiazd z gromady Plejady i wpisała do dedykowanego Katalogu Gwiazd Plejada.pl*, oznaczając je nazwiskami laureatów. W ten oto sposób zapoczątkowano nową erę gwiezdnych nagród!

3_Margaret

Wśród grona najbardziej znaczących i najpopularniejszych osobowości polskiego show-biznesu w 4. edycji plebiscytu Plejada TOP TEN znaleźli się: Paweł Deląg (Kariera bez granic), Katarzyna Dowbor (Niezniszczalni), Ada Fijał (Gwiazda stylu), Filip Chajzer (Osobowość roku), Krzysztof Ibisz (Zawsze na szczycie), Barbara Kurdej-Szatan (Debiut roku), Natasza Urbańska (Gwiazda w biznesie)
oraz Marta Wierzbicka (Wydarzenie roku).

Laureatem nagrody specjalnej został Dawid Woliński, który, jak czytamy w uzasadnieniu jury “w niewielkiej windzie chował wielkie serce i dystans do siebie”.

Nagrodę internautów zdobył Dawid Kwiatkowski, którego fanki nie zawiodły w głosowaniu użytkowników Plejady , oddając na Dawida zdecydowanie największą liczbę głosów.

Galę, która odbyła się w warszawskim klubie LOFT 44, poprowadziła Paulina Drażba,
a koncertem uświetniła Margaret.

4_BarabaraKurdejSzatan_fotAKPA
5_DawidKwiatkowski_fotAKPA
6_MagdalenaKeler_LukaszJakubiak
6_MartaWierzbicka_fotAKPA

 

 

 

 

Fot. AKPA

Plejada.pl to istniejący od 2008 roku rozrywkowy serwis poświęcony tematyce celebryckiej. Prezentuje on autorskie, multimedialne treści z szeroko rozumianej kategorii show-biznes. Plejada.pl to pogłębione wywiady z gwiazdami i sprawdzone informacje zgodnie z hasłem przewodnim serwisu “dementujemy plotki”. Na szczególną uwagę zasługują autorskie cykle wydawnicze tj. “Flesz celebrycki”, “Sukcesy i porażki modowe”, “Pod lupą” oraz ciesząca się ogromną popularnością, również wśród gwiazd, “Ścianka myśli”. Serwis uzupełnia portfolio serwisów lifestylowych należących do Grupy Onet.pl. Wg. lutowych danych z badania Megapanel PBI/Gemius miesięcznie portal odwiedziło 2,6 miliona użytkowników, którzy wykonali ponad 77 milionów odsłon.

*)Gwiezdny katalog Gwiazd Plejada.pl został utworzony przez redakcję portalu Plejada.pl i nie ma on odzwierciedlenia w naukowych i astronomicznych katalogach gwiazd. Nadanie imienia gwieździe nie wiąże się z nadaniem prawa do jej własności. Jest naszym marzeniemi wyobrażeniem o danej osobie, które przedstawia określona gwiazda na niebie. Wybrana gwiazda na zawsze pozostanie opisana w Gwiezdnym Katalogu Gwiazd Plejada.pl imieniem danej osoby, gdyż dla nas na zawsze będzie Ona świecić jej blaskiem.
Najnowsze projekty