• 1_Shakira_Activia_materialyPrasowe

Activia i Shakira

Danone ogłasza globalną współpracę marki Activia z Shakirą w ramach kampanii “Uśmiechnij swój brzuch”.

Dziś w Polsce rusza współpraca marki Activia ze światową ikoną muzyki pop – Shakirą. Urodzona w Kolumbii gwiazda wspiera realizację kampanii pod hasłem “Dobre samopoczucie bierze się ze środka”, opartej na nowej linii kreatywnej związanej z tańcem i podkreślającej dobre samopoczucie biorące się z wewnątrz.

W reklamie telewizyjnej, która została nakręcona w Barcelonie, zobaczymy Shakirę w fantazyjnym lesie, oplataną wirami złotego pyłu. Poprzez taniec Gwiazda wyraża swoje dobre samopoczucie. “Uważam, że dbanie o zdrowie wewnętrzne jest kluczem do dobrego samopoczucia, a najlepszym sposobem dla mnie na wyrażenie tego, że czuję się dobrze, jest taniec” powiedziała Shakira.

2_Shakira_Activia_MaterialyPrasowe4

Tłem muzycznym dla reklamy telewizyjnej jest nowa piosenka Shakiry “Dare (La la la)”, która znalazła się na jej najnowszej płycie “Shakira” (premiera albumu jest zaplanowana na 25 marca 2014 r.). Opracowana przez firmę Vinizius Young & Rubicam Barcelona reklama stanowi centralny element pierwszej zintegrowanej ogólnoświatowej kampanii reklamowej Activii (spot pojawi się 16 marca w ponad 50 krajach na całym świecie). Nad reklamówką pracował nie tylko znany i szanowany reżyser i operator Jaume de Laiguana, ale także uhonorowany Oscarem dyrektor artystyczny Eugenio Caballero i wielokrotnie nagradzany Javier Aguirresarobe.

Zachęcamy do obejrzenia making off z procesu realizacji spotu.

A oto spot Activia & Skakira “Uśmiechnij swój brzuch”

3_Shakira_Activia_MaterialyPrasowe3


5_Activia_2pak_hudl_sliwka

Najnowsze projekty