• NOC_SPADAJĄCYCH_GWIAZD_2011

NOC SPADAJĄCYCH GWIAZD

W piątkową noc z 12 na 13 sierpnia 2011 roku, niebo zapłonie w malowniczym spektaklu spadających gwiazd. Z tej okazji internauci na portalu społecznościowym facebook gromadzą się celem wspólnego podziwiania nocnego spektaklu i “poławiania marzeń” – jest ich już prawie 200 tysięcy.

NOC SPADAJĄCYCH GWIAZD 2011 to specjalny event na portalu społecznościowym facebook.com, który skupia wszystkich internautów mających marzenia. “Jeśli jesteś marzycielem i masz głowę pełną życzeń do spełnienia to ten event jest dla Ciebie. Tej nocy niebo nad Polską zapłonie w malowniczym spektaklu spadających gwiazd” – mówi Przemysław Jaczewski, strategy director agencji reklamowej spice, która jest organizatorem akcji. Liczba “poławiaczy marzeń” rośnie w lawinowym tempie kilku tysięcy osób na dobę. Na dzień przed kulminacją NOCY SPADAJĄCYCH GWIAZD 2011 było ich już prawie 200 tysięcy!

Polska pełna marzeń
NOC SPADAJĄCYCH GWIAZD to event pełen pozytywnych emocji – koncentruje się na dobrych odczuciach i marzeniach. Liczne potwierdzenia uczestniczenia w akcji przez użytkowników facebooka pokazują, że młode pokolenie internautów ma ogromne pokłady pozytywnej energii. Osoby biorące udział w evencie potwierdziły to, zapraszając do akcji ponad ćwierć miliona osób. Oficjalna NOC SPADAJĄCYCH GWIAZD (Night of Falling Stars) organizowana jest przez agencję spice po raz drugi. Do akcji dołączyć może każdy, kto chce razem z setkami tysięcy osób propagować ideę “spoglądania czasem do góry” – “szczególnie w okresie jednej z najpiękniejszych nocy w roku” – dodają organizatorzy.

Wspaniałe zjawisko na niebie
Spadające gwiazdy to resztki roju perseidów spalających się w atmosferze Ziemi. Największą aktywność na niebie będzie można zaobserwować od 20:00 do ok. 6.00 rano w noc z piątku na sobotę (12.08-13.08.2011). Samo zjawisko będzie można jeszcze oglądać do około 25 sierpnia 2011.

Do wydarzenia można dołączyć na oficjalnej stronie NOCY SPADAJĄCYCH GWIAZD 2011. Więcej informacji o nocnym spektaklu znaleźć można na fanpageu NOC SPADAJĄCYCH GWIAZD –

http://www.facebook.com/NOCSPADAJCYCHGWIAZD?sk=events

Najnowsze projekty