• 1_DVT London 9

Kuferek gwiazdy, burleska i Oh LALA

Oh LA LA, co to był za wieczór … Było bardzo gorąco i to nie tylko ze względu na temperaturę na dworze. 2 czerwca podczas otwarcia nowej siedziby szkoły tańca na rurze i burleski Oh LA LA zmysłowa i tajemnicza BettyQ zaprezentowała gościom wyjątkowy kuferek w kolorze pudrowego różu, a Julia Piertucha nie bała się udowodnić, że taniec na rurze to naprawdę trudna sztuka.

1_Betty Q Cointreau Coffret 2
Kuferek Cointreau zaprezentowany 2 czerwca to jedyny w Polsce egzemplarz z limitowanej edycji akcesoriów, które specjalnie dla Cointreau stworzyła
Dita von Teese, ikona burleski i ambasadorka marki. Jest ich tylko 500 sztuk, z których większość już trafiła do prywatnych kolekcjonerek.
Tego zmysłowego i Cointreauwersyjnego wieczoru, ambasadorki szkoły Oh LALA aktorki Julia Pietrucha i Paulina Holtz oraz pisarka Sylwia Chutnik i modelka Marzena Pokrzywińska opowiedziały licznie zgromadzonym gościom o swojej fascynacji pole dance (tańcem na rurze) oraz burleską.
W specjalnym pokazie tańca na rurze wystąpiła m.in. aktorka Julia Pietrucha oraz Patryk Rybarski uczestnik tegorocznej edycji programu You Can Dance. Natomiast w show burleski z kuferkiem Cointreau goście mieli przyjemność zobaczyć tancerkę i performerkę Betty Q.

Patrycja Tazbir Oh La La 2
“Chcemy inspirować kobiety do tego, żeby podobnie jak Dita pokazały siłę tkwiącą w kobiecej zmysłowości. Dlatego też zaprosiłyśmy do współpracy Betty Q. Kobiety są ze wszystkich stron bombardowane wizerunkami modelek, a większości z nas daleko od prezentowanych w mediach wzorców. Metamorfoza Dity oraz apetyczna i seksowna Betty Q udowadniają, że w każdej z nas drzemie femme fatale, jak Rita Hayworth w legendarnej
już Gildzie.” – mówi Agnieszka Lewandowska, brand manager Cointreau
Najlepiej oddają słowa Sylwii Chutnik, ambasadorki Oh LA LA – “Zawsze wydawało mi się, że strip tease, taniec na rurze jest to narzędzie (…) żeby zwalczyć naszą rewolucyjną siłę. Zastanowiłam się nad tym, zarówno nad tańcem na rurze jak i burleską. I stwierdziłam, że to może być równie dobrze sposób na to, żeby (…) kobiety odzyskały swoją cielesność i swoją sensualność.”

Zespół Oh La La
Prawdziwą delicją dla oczu był burleskowy performance Betty Q, artystki, która od lat inspiruje się tym stylem nie tylko na scenie. W zmysłowym pokazie towarzyszył Betty kuferek Cointreau. Siedząc przed buduarową toaletką, przywołującą klimat paryskiego buduaru artystka zainscenizowała przygotowanie do wieczoru
z nieznajomym.

2_Betty Q Cointreau Coffret
Kuferek Cointreau nawiązuje do stylistyki glamour lat 50-tych, przywołując zmysłowy klimat paryskiego buduaru. Utrzymany w tonacji pudrowego różu o perłowym połysku, wykończony miękkim, jedwabnym materiałem, zamykany na mały złoty kluczyk to jest wręcz wymarzonym powiernikiem wszystkich kobiecych skarbów, cennej biżuterii czy listów od ukochanych.
Oh LA LA jest pierwszą w Polsce szkołą tańca zajmującą się wyłącznie niestandardowymi technikami takimi jak pole dance i burleska, które mają zbawienny wpływ zarówno na ciało, jak i umysł. W szkole odbywać się będą również cykliczne warsztaty związane z sensualnością oraz zmysłowością.

Najnowsze projekty

Musisz mieć 18 lat, aby obejrzeć stronę.

Potwierdź swój wiek